14.veebruaril tähistas meie lasteaed traditsiooniliselt Sõbrapäeva. Sellel päeval on tavaks öelda häid ja sooje sõnu ning kinkida sõbrakaarte. Selle püha sümboliks on süda.

Tundides rääkisid lapsed sõprusest ja headusest ning vaatasid väikeseid lugusid sellest, kuidas käituvad tõelised sõbrad.

Pidulikul päeval kogunesid lapsed muusikasaali, kus toimus lõbus üritus mängude, tantsude ja lauludega. Peo lõpus kinkisid lapsed oma sõpradele südamesoojad sõbrakaardid.

21.veebruaril tähistasime Eesti Vabariigi aastapäeva. Lapsed osalesid viktoriinis, mängisid, laulsid ja tantsisid. Rääkisime Eesti sümbolitest ja traditsioonidest, et tutvustada lastele meie kaunist kodumaad. Päev oli täis toredaid hetki ja ühist rõõmu.